top of page

AYVALIK İNŞAAT 

Dikili inşaat olarak, Ayvalık inşaat , tamirat tadilat ve dekorasyon işlerinizi yapıyoruz.

Tam hizmet veren bir iç tasarım firması olarak, müşterilerimizle işbirliği içinde çalışarak, estetik açıdan heyecan verici iç mekanlar oluşturmak için çalışıyoruz

Her ev planı, evin mimarisini tamamlamak için temel bir tasarım paketiyle birlikte gelir. Tasarım ekibimiz, boya ve duvar kaplamaları, zemin kaplamaları, tezgahlar, donanımlar, döşemeler, pervazlar ve doğrama işleri, ankastreler, aydınlatma planları ve çok daha fazlasını içerebilecek kişiselleştirilmiş seçimler ve yükseltmeler üzerinde sizinle birlikte çalışacaktır.

Alan planlamasından, bütçe tanımına ve tasarım konseptlerinden inşaat belgelerine ve nihai kuruluma kadar mimarinin nihayetinde renk, doku ve malzemelerle harikalar yaratmak için geri dönüş olduğuna inanıyoruz.  Bir projenin iç ve dış tasarımının her aşamasında müşterilerimizle ortak akıl ile çalışmaktayız.

ayvalik insaat.jpg

Ayvalık İnşaat Mimarisi

Ayvalık inşaat işlerinizde, her türlü konuda uzman kadromuz ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile ferah ve istediğiniz mimariye uygun projeler geliştiriyoruz.

Ayvalık inşaat işlerinizde, her şey listelenen fiyata dahildir ve istenmeyen sürprizlerden veya gizli maliyetlerden kaçınmak için sözleşme noktasında garanti edilir. Her planın fiyatına komple mimari, inşaat yönetimi, iç tasarım ve montajı hizmetleri dahildir. 

Kuruluşundan bu yana ayvalıkta bulunan inşaat işleriniz, tasarımsal anlayış ve ince ayar deneyimi ile müşterilerinin isteklerini, yaşam tarzlarını ve kişiliklerini yansıtan görkemli ve yaratıcı iç mekanlar oluşturur.

Ekibimiz,  görsel uyum oluşturmak için farklı unsurları bir araya getirme konusundaki olağanüstü yeteneklerini kullanarak, dramatik ve benzersiz bir görünüm yaratmak için eski ve sıra dışı parçaları daha çağdaş öğelerle bir araya getiriyor.

Ayvalık Mimarisi

Tüm planlarımız şehir ve ilçe gereksinimleri dahilinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Her bir çalışma alanındaki kısıtlamaların, kuralların ve yönetmeliklerin nüanslarına ugun olarak planlammaktadır. Plan kitaplığımız, inşa ettiğimiz mahallelerdeki tipik ev sitelerinde evlerimizin boyutunu ve işlevselliğini en üst düzeye çıkarır. Uzman kardromuz, tam olarak hangi planların ev sitenize en uygun olacağını belirlemenize yardımcı olacaktır.

Ayvalık inşaatlarınızda Tasarım konseptleri, yetenekli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından detaylara inanılmaz bir dikkatle kusursuz bir şekilde yürütülür. İstisnasız her projeye en yüksek değeri getirirken, her evi her benzersiz müşteriye uyacak şekilde özenle seçiyoruz

ayvalik insaat-1.jpg
bottom of page