top of page

ÇATI ONARIMI VE BAKIMI

Dikili İnşaat'ta, Çatı onarımı ve tadilatınızı, evinize daha fazla zarar vermekten kaçınmanıza yardımcı olacak bakım projelerle yeniliyoruz. Çatınız, çıplak alanlar, kırılmış zona, kıvrılma, tavan boşluğunda yoğuşma ya da parlama çevresinde sızıntı (havalandırma deliklerinin, bacaların ve duvarların birleştiği yerlerin) gibi kusurları gösteriyor mu? Çatı katı / çatı yalıtımınız nemli mi, hatta su mu?

dikili inşaat firmaları

Bunlar çatınızın yenilenmesi veya onarılması gerektiğinin işaretlerinden sadece birkaçı. Diklii'deki sert rüzgar koşullarının çatı kaplamalarında zor olduğu göz önüne alındığında, bazen malzemenin kullanım ömrünün sona ermesinden önce bile çatı onarımlarının yapılması gerekli olur.  Diklii'deyseniz, çok geç olmadan çatı onarımınız için Çatı Kaplaması, İzolasyon ve Dekontaminasyon için Dikili inşaat firması olarak, bize danışın. Evinizin hava koşullarına karşı birincil koruma kaynağı olduğundan çatınızın aşırı derecede hasar görmesini beklemeyin.

Teras katlarınız için yeni fikirler ve tasarımlar uyguluyoruz

ÇATI İZOLASYON

© 2023 by her hakkı saklıdır.

Evlerimizi ısıtmak kadar, sağladığımız ısıyı korumak için izolasyon yaptırmak da bir zorunluluktur. Çünkü yaşam mekanlarımızı sıcak tutmak için sıcaklığın dışarı sızmasını engellememiz gerekir. Dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini de engellemek için bazı işlemler yapmak veya yaptırmak gerekir. Dikili inşaat sizin için en iyi tecrübeyle izolasyon işlerinizi tamamlayacaktır.

dikili inşaat firmaları

ÇATI AKTARMA

Çatı Aktarma çatı onarımı çatı tadilatı olarakta bilinen kiremit çatı tamiratı ve çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır. Bu tamirat işleminde çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi ve izole edilmesi, çatı karkası onarımı gibi çatının tamamı Dikili İnşaat, elden geçirir.

SIFIR ÇATI YAPIMI

Sıfır çatı yapımı günümüzde Avrupa'da olduğu gibi Türkiye’de kiremit uygulaması yapılmaktadır. Dikili İnşaat'ta, kiremit aktarma mevcut çatı üstündeki çatı kaplama örtüsüdür. Yağmur, güneş, kar, şartları belirli bir zaman sonra kiremit'in ömrünü azaltmaktadır

dikili inşaat firmaları
dikili inşaat firmaları
dikili inşaat firmaları, dikili dekorasyon firmaları

Çatı Kaplaması, İzolasyon ve çatı aktarımı için Dikili İnşaat ile iletişime geçip detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

bottom of page