top of page

EVİNİZİ BAŞTAN AŞAĞI YENİLİYORUZ

Eviniz yada İş yerleriniz ile ilgili  A'dan Z'ye tüm Tadilat Dekorasyon işleri  konusunda Dikili İnşaat olarak, uzman ekibimizle özenle yapıyoruz. Her türlü Çatı tadilat işleri, Çatı onarımı ve kaplaması, Boya Badana, Parke kaplama, Kartonpiyer, Teras İşleri, Isı yalıtım işleri, İzolasyon işleri, Amerikan Kapı, PVC Pencere, Cam balkon, Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Mobilya Tadilat, Banyo Dekorasyon, Mutfak Dekorasyon, Kalebodur, Fayans, Seramik, Granit, Mermer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Ferforje işleri, Çelik kapı işleri ile Dikili İnşaat hizmetinizde..

dikili inşaat

Eviniz yada yazlığınız için ihtiyacınız olan hizmeti Dikili inşaat'tan talep edin, biz destek olalım. Örneğin boyacı, elektrikçi, tesisatçı vb hangi ustaya ihtiyacınız varsa Dikili İnşaat ile, iletişime geçebilirsiniz. Size bu konuda işinin ehli ustamızı gönderebiliriz. Detaylı bilgi için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Evini yada bir odasını yenilemek isteyen, tek tek usta arayışına girmek istemeyenler için Dikili İnşaat'ın sizin için hazırladığı sistemde,evinizin ihtiyacı olan çözümü size sunup, evinizi güzelleştirelim. Yenileme paketlerimiz ile ilgili bilgi almak için Dikili İnşaat ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

bottom of page